Kodėl verta?

KODĖL VERTA IŠBANDYTI ILGALAIKĮ MAKIAŽĄ

20 a. išradimas mikropigmentacija arba kitaip – ilgalaikis makiažas, puiki išeitis moterims ieškančioms ilgalaikio grožio recepto. Ilgalaikis makiažas daromas mikropigmentacijos pagalba, kai į viršutinį odos sluoksnį implantuojamas pageidaujamos spalvos pigmentas. Taip sukuriamas ilgalaikis kosmetinis efektas, leidžiantis rezultatu mėgautis 1–5 metų, priklausomai nuo permanentinio makiažo rūšies ir konkretaus kliento organizmo ypatumų bei pageidavimų.

Ilgalaikio makiažo pasirinkimo priežastys ir technikos.

Nuolat skubančios ir užimtos moterys vis mažiau turi laiko sau ir savo išvaizdai, todėl ilgalaikis makiažas suteikia galimybę sumažinti kasdienio makiažo rūpesčius arba pagelbėti su įgimtais trūkumais. Netenkinanti antakių ar lūpų forma, plaukelių tankumo ir ryškumo trūkumas dažniausiai sukelia moterims mažą bet pasitikėjimui savimi svarbų diskomfortą. Ilgalaikio makiažo pagalba galima išryškinti ar pakoreguoti veido bruožus: pakeisti antakių formą, lūpų liniją, optiškai padidinti akis, paryškinti vokų linijas, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Nors daugeliui ši procedūra atrodo kaip tatuiravimas, technologijos ir įvairiausios procedūros atlikimo technikos priverčia pakeisti šią nuomonę.

Pigmentacijos suteikimas odai labai panašus į tatuiravimą, tačiau kokybiškai ir profesionaliai atliktas darbas leis jaustis natūraliai ir patogiai jau po procedūros atlikimo. „Ombre“, pikselių, plaukelių ar šešėliavimo technikos turi neribotas galimybes kuriant natūraliai atrodančius veido bruožus. Esminis skirtumas – atlikimo technika. Švelniai, lyg šešėliais paryškinti antakiai šešėliavimo technikos pagalba arba tankumo efektą suteikianti plaukelių technika bei jų deriniai, leidžia kurti tobulus antakius pagal kiekvienos moters poreikį. Svarbiausia – jokio tatuiruotės pojūčio ir efekto.

Su geru meistru – klaidų nebūna.

Profesionalus meistras privalo supažindinti su pasiruošimo procesais, eiga, rezultatu bei tolimesniais paciento veiksmais, kurie gali vienaip ar kitaip daryti įtaką rezultatui ir, be abejo, tinkamai pakonsultuoti technikų bei spalvų pasirinkimo klausimu. Laikantis visų privalomų taisyklių, rezultatas gali stebinti ir džiuginti ilgus metus.

Ilgalaikio makiažo paslaugos

Moterims norinčioms ilgam pamiršti kasdienio makiažo korekcijas ir paryškinimus, siūlau nebijoti ir išbandyti ilgalaikio makiažo magiją, kuri leis pasitikėti savimi kiekvienoje situacijoje. Paryškinti arba pakoreguoti antakius, lūpas bei akis galima naudojant įvairiausias technikas, kurios bus parinktos individualiai atsižvelgiant į odos būklę, veido formą bei kitus faktorius, darančius įtaką galutiniam rezultatui.