Kodėl verta?

Kodėl verta?

Pradėkime nuo sąvokos moteris. Kada moteris atsiskleidžia visu gražumu? Žavi ir traukia? Tada, kai ji yra laiminga. Laimės sąvoką kiekvienas galime traktuoti savaip, bet aš pabrėšiu, jog pasitikėjimas savimi atneša visokeriopą laimę. Pasitikėjimas savimi einant į pirmą pasimatymą, pasitikėjimas savimi einant į darbo pokalbį, pasitikėjimas savimi tiesiog žiūrint bet kokiam žmogui į akis ir žinant, kad Jūs jį žavit! Kai galvoje nesisuka mintys apie tai, ar gerai atrodote, ar niekas nekrenta į akis, ar apskritai – reikia ar nereikia jaudintis. Kai tiesiog tvirtai žinote, kad drąsiai galite žengti visur ir bet kada, kai pasitikėjimas savimi eina kartu su Jumis. O visą tai padaro Jūsų pačių išorė. O taip… moters grožis – galingas ginklas.

Kiekvienas vyras, pamatęs moterį, pirmiausia atkreipia dėmesį į tai, ar moteris yra prisižiūrinti. Ar sutvarkyti nagai, sveiki plaukai, išpuoselėta veido oda, sveiki dantys, tvarkingi antakiai, gražūs drabužiai ir t.t. Daugumai moterų labai svarbu, kokiu žvilgsniu jas sutinka ir palydi. Todėl moters pasąmonėje automatiškai kyla noras atrodyti kuo geriau!

Taigi, kodėl verta atrodyti gražiai? Tikriausiai kiekvienas į šį klausimą turi teigiamą ir teisingą atsakymą. Iš tikrųjų kiekvienam savo – kaip tą grožį sukurti, kaip jį pateiktį, kaip tapti tuo grožiu. Vienam užtenka turėti tam tikrus natūralaus grožio genus. Kitam, galbūt, Dievas pagailėjo gražių veido bruožų, vešlių antakių, didelių akių. Trečias turi, bet siekia tobulumo. Todėl visame pasaulyje vyrauja tam tikros grožio tendencijos, kurios sukuria sampratą apie tai, kaip tapti gražesniu nei kažkada. Viena iš tų tendencijų yra ilgalaikis makiažas. Kaip ir pastebime, ilgalaikis makiažas yra vis dar populiarus ir vargu ar taps pamirštamu. Vienoms moterims ilgalaikis makiažas, tai tik priemonė išryškinti veido bruožus, kalbant apie akis, lūpas, antakius. Kitoms moterims, tai tarsi angelas nukritęs iš dangaus.

Yra atvejų, kai išvaizdą lemiantys genai tiesiog nesuaktyvėjo ir nedavė žmogui tam tikrų bruožų, dėl to žmogus atrodo kiek kitaip nei visi kiti. Dažniausiai moterys vargsta dėl antakių formos, tankumo, spalvos. Be abejo, kiekvieną faktorių lemia oro klimatas, gyvenimo būdas, higiena ir t.t. Bet tuo atveju, kai antakių plaukeliai tiesiog neauga – mikropigmentacija yra lyg išsigelbėjimo ratas moters gyvenime.

Yra ir liūdnų atveju, kai moters organizmas yra pasikeitęs po gimdymo, po chemoterapijos ar kitos ligos. Kai organizmas nepriima nieko, kas yra odoje. Kalbant vėl apie antakius. Dažniausiai po šių įvykių žmogus tiesiog neturi plaukų, plaukelių. Todėl ilgalaikis makiažas suteikia galimybę turėti antakius, atsikratant veido blyškumo.

Na ir kalbant apie moteris, kurios tiesiog nori atrodyti dar gražiau,  žengia koja kojon su mada, siekia tobulumo, jos visada pasiruošusios išbandyti kažką neįprasto ir naujo. Vienas iš būdų – ilgalaikis makiažas – leidžia patirti naujų įspūdžių žiūrint į veidrodį, einant gatve, atsikėlus ryte…

O apibendrinant viską, noriu pasakyti, kad kiekviena mano klientė gali drąsiai teigti – ilgalaikis makiažas suteikia pasitikėjimo savimi ne tik pliaže, saunoje ar lovoje, bet visada ir visur! Svarbiausia pasirinkti gerą meistrą!