Apie mane

img_5275-3

Sveiki Mielieji, esu permanentinio makiažo specialistė Junona Stūglienė. Labai malonu jog užsukote į mano puslapį. Tikiuosi rasite daug įdomios bei naudingos informacijos.

O čia, trumpai apie mane…

Jau nuo mažų dienų – brūkšniukai, pagaliukai bei visokio pobūdžio kvadračiukai ar „grafičiai“ puošdavo mokyklinius sąsiuvinius. Nuo mažų dienų žavėjo piešti, komponuoti ar visaip kaip kurti, bei išreikšti save ant popieriaus lapo.

O MakeUp’ai visada buvo mano silpnybė. Dailindavau ne tik save, bet drauges ar šeimos nares. Bet niekada nemaniau, jog tai išaugs į kažką rimto.

Tatuiruotėmis domiuosi nuo penkiolikos… Devyniolikos, gyvendama Anglijoje, būdama naivi bei vėjavaikiška būtybė, sugalvojau mokytis tatuiravimo meno. Pabandžiau. Kamavo dviprasmiai jausmai. Patiko, bet ne iki galo. Domėjausi, vis bandžiau, skaičiau, ieškojau medžiagos bei literatūros. Galiausiai – mečiau.

Po kurio laiko į mano akiratį pateko permanentinis makiažas. Grįžau į Lietuvą, baigiau permanentinio makiažo pagrindų kursus. Kėliausi kvalifikacijos laipsnį kelis kartus. Išstudijavau koloristiką. Stebėjau profesionalių meistrų darbus Lietuvoje bei užsienyje. Bet net praėjus metams – dviems netikėjau, kad gausis kažkas rimto. Turbūt net gavus išsvajotąjį „Master Class“ sertifikatą nemaniau, jog tai bus mano gyvenimo dalis.

Dažnai manęs klausia, kaip ir kodėl pasirinkau šį amatą. Manau, ne aš pasirinkau, o mane pasirinko.

Ir štai, sėdžiu, rašau tekstuką apie save, mintyse prabėga visi tie metai, seminarai, konferencijos… Atsimenant visus mokytojus, žemai lenkiu jiems galvą. Kolegas… Suprantu, kiek daug atidaviau savęs šiam darbui. Ir kiek daug visko mane jis išmokė.

Tai mano aistra ir savęs be šio amato jau neįsivaizduoju.

Nuoširdžiai tikiu, jog įvertinsite mano darbus ir jau greitai susitiksim akis į akį.

Myliu, bučiuoju,
Jūsų Junona